İCAAD olarak yayınlarımızla sektöre yön veriyor, ufkunu açıyoruz.

İşitme cihazı teknolojisi ve uyarlaması üzerine başkanımız Mehmet Emin AĞAÇ’ın yazmış olduğu 2 adet kitap başta Odyoloji ve Odyometri Öğrencileri olmak üzere tüm sektöre armağan edilmiş son derece değerli bir bilgi bankasıdır. Ülkemizde Türkçe kaynakların bu denli az olduğu bir alanda, bu 2 kitap Odyolojinin en temel konularından olan İşitme Cihazları için altın kıymetinde bilgiler paylaşmaktadır.

Yine sektörün güncel durumu ve problemlerini paylaştığımız Audiology & Acoustic Dergisi Ekim 2017’den itibaren 4 aylık yayın olarak ücretsiz şekilde tüm sektörle paylaşılmaya başlamıştır. Güncel sektör sorunları, sektör güncellemeleri, hedeflerimiz, akademik bilgiler, sektörün ekonomisi gibi çeşitli konuları içeren Audiology & Acoustic Dergisi Türkiye’de Odyoloji için üretilen en değerli yayınlardan birisi olduğunu şimdiden ispatlamıştır.

‘İşitme Cihazları Uyarlama Metotları’ ve ‘Duyma Akustiği & İşitme Cihazı Teknolojisi’ kitaplarını temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Audiology & Acoustic Dergisi’ni temin etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ya da sitemizden PDF olarak içeriklerine ulaşabilirsiniz.